
Dla pacjentów zainteresowanych diagnostyką i/lub leczeniem zachowawczym:
Jeśli jesteś zainteresowany diagnostyką lub leczeniem zachowawczym, to wszystkie wizyty (u lekarza bariatry, dietetyka czy innych specjalistów) dostępne są zarówno w formie stacjonarnej, jak i teleporady.
Badania laboratoryjne i badania diagnostyczne np. USG wykonasz w naszej placówce po wcześniejszym umówieniu wizyty i z zachowaniem pełnego reżimu sanitarnego.
Zgłaszając się na konsultację lub badania, przed wejściem do Szpitala – po zdezynfekowaniu rąk – przejdziesz obowiązkowy triage, tzn. pomiar temperatury i wywiad epidemiologiczny. Przez cały czas przebywania w placówce pacjenci zobowiązani są nosić maseczki. Na wizytę lub badanie prosimy przyjść bez osoby towarzyszącej.
Dla pacjentów zainteresowanych leczeniem operacyjnym:
Jeśli jesteś zainteresowany leczeniem operacyjnym to wszystkie wizyty kwalifikacyjne (u lekarza bariatry, chirurga i anestezjologa) dostępne są zarówno w formie stacjonarnej, jak i teleporady.
Na wizytę prosimy przyjść bez osoby towarzyszącej, nie ma też możliwości pobytu w szpitalu z osobą towarzyszącą.
Każda osoba wchodząca na teren szpitala – zarówno pacjenci, jak i personel – przechodzą triage, tj. wstępną ocenę stanu zdrowia pod kątem epidemiologicznym. Pacjent, przechodząc triage, zostaje poproszony o zdezynfekowanie rąk i zostaje wyposażony w maseczkę chirurgiczną. Personel medyczny zadaje pacjentowi pytania dotyczące objawów infekcji oraz przeprowadza wywiad epidemiologiczny – ocenia ewentualny kontakt pacjenta z osobą chorą czy przebywającą na kwarantannie.
Higiena rąk jest najważniejszym sposobem zapobiegania infekcji koronawirusem. We wszystkich obszarach Szpitala zwiększyliśmy liczbę dostępnych preparatów do dezynfekcji rąk. Ponadto wdrożyliśmy dodatkowe procedury dezynfekcji i sprzątania – regularnie czyszczone są wszystkie powierzchnie często dotykane np.: klamki, dozowniki, przyciski w windach, poręcze, itd.
Nasz personel jest wyposażony w środki ochrony osobistej, aby zapewnić bezpieczeństwo epidemiologiczne.
Procedury Szpitala są aktualizowane zgodnie z najnowszą wiedzą medyczną, zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego (GIS) oraz Ministerstwa Zdrowia. Systematycznie odbywają się szkolenia dla personelu medycznego.
Dla zachowania najwyższych standardów bezpieczeństwa, pobyt w szpitalu jest możliwy w salach jednoosobowych, każda z własną łazienką. Pomieszczenia te są wyposażone w preparaty dezynfekcyjne, są też regularnie sprzątane i dezynfekowane.
Zanim wybierzemy odpowiednią metodę leczenia, każdy pacjent poddawany jest szczegółowej diagnostyce. W pierwszym etapie dokonujemy pomiarów masy ciała i oceny stanu zdrowia pacjenta.
To rozwiązanie polecamy osobom, których BMI wynosi 35 lub 40 które dodatkowo mają choroby wtórne do otyłości (nadciśnienie tętnicze, zespół bezdechu nocnego, zmiany zwyrodnieniowe stawów).
Zespół Kliniki Leczenia Otyłości tworzą lekarze wielu specjalizacji. Pracują wspólnie nad koncepcją leczenia każdego pacjenta i tworzą optymalne programy leczenia.
Osoby korzystające z komunikacji miejskiej mogą do nas dojechać autobusem linii 217 i 522.
Przystanek (Branickiego) znajduje się w odległości ok. 50 m od szpitala.
GPS 52,15513 N, 21,07863 E, 52’9’18 N, 21’4’43 E
Szanowni Pacjenci,
informujemy, że oddany do Państwa dyspozycji trzypoziomowy parking, znajdujący się naprzeciwko wejścia do Szpitala, posiada wąskie przejazdy. W związku z tym, manewrowanie, szczególnie większymi pojazdami, może okazać się trudne. W takiej sytuacji zachęcamy do korzystania z parkingu zewnętrznego, który posiada 117 miejsc postojowych i jest umiejscowiony na tyłach budynku.
Formularz kontaktowy
Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą